התחדשות עירונית בירושלים

מחפשים עורך דין התחדשות עירונית? כך תמצאו את עורך הדין המתאים

בוחנים אפשרות של תמ"א 38 או אולי פינוי בינוי? זקוקים לשירותיו של עו"ד התחדשות עירונית כדי שיסייע לכם בעניין וייתן לכם את כל המידע הרלוונטי שחשוב לדעת, לפני שיוצאים לדרך? אם כן, הנה כמה פרמטרים חשובים שכדאי שתבחנו לפני שאתם מתחילים בתהליך ושוכרים את שירותיו:

  1. התמחות עורך הדין – התחדשות עירונית היא תחום מורכב מאד, המתבסס על סוגיות משפטיות ואחרות כולל סוגיות מיסוי מורכבות וגם כאלו הנוטות להתחדש ולהשתנות בתדירות גבוהה. אם אתם מחפשים עורכי דין התחדשות עירונית, חשוב שתוודאו שאותו עורך דין התחדשות עירונית שבו אתם נעזרים אכן מתמחה בתחום הנדל"ן ובקיא בתחום ובכל השינויים שחלים בו בתדירות גבוהה.
  2. מידת המקצועיות שלו וניסיונו בתחום – ישנם לא מעט עורכי דין התחדשות עירונית המציעים כיום את שירותיהם. עו"ד התחדשות עירונית מקצועי הוא כזה היודע להתמודד בצורה הטובה ביותר עם האתגרים הרבים שמציבים הפרויקטים השונים ויודע להנחות בצורה הנכונה את לקוחותיו כיצד לפעול ולהביא לידי מיצוי את זכויותיהם מול הקבלן/יזם. ולכן, בבואכם לבחור עורך דין התחדשות עירונית, וודאו שיש לו ניסיון בתחום ושהוא מציע לכם רמת מקצועיות גבוהה.
  3. קבלת חוות דעת – מתלבטים באיזה עורך דין לבחור? פנו ללקוחות מפרוייקטים של התחדשות עירונית שנעזרו בעבר בשירותיו של עורך הדין בפרויקטים דומים ובקשו לשמוע מהם חוות דעת על השירות שניתן להם על ידו ועל רמתו המקצועית ועל היחס שלו לדיירים לכל אורכו של הפרוייקט. שאלו אותם האם היו מרוצים מהעבודה מולו ואיתו, איך היתה התנהלותו במסגרת הפרויקט והאם הם ממליצים עליו בחום.
  4. תקשורת טובה – חשוב שתהיה ביניכם ובין עורך הדין הנבחר תקשורת טובה. כדי לבחון את מידת הכימיה וגם את התקשורת (האם ועד כמה עורך הדין אכן מבין אתכם) תאמו אתו פגישת הכרות מקדימה. פגישה לא מחייבת שבמסגרתה תוכלו לבחון פרמטרים אלה ולגלות האם ועד כמה הוא אכן עונה לצרכים שלכם ויוכל לייצג אתכם נאמנה.
hadasהתחדשות עירונית בירושלים