ירושלים פינוי בינוי

פינוי בינוי בירושלים

ההתחדשות העירונית בירושלים החלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות. פינוי בינוי בירושלים קם ורוקם "עור וגידים" בשכונות רבות בעיר ביניהן קריית היובל , קטמונים, עיר גנים  , תלפיות ועוד

ובכן… במספר משפטים  מה חשוב לדעת לגבי ייצוג משפטי בפינוי בינוי:

פרויקט מורכב של "פינוי בינוי" מחייב ליווי צמוד של משרד עורכי דין בעל ידע וניסיון מוכח,  חדור מוטיבציה לעבוד ביחד עם הדיירים ולהוביל אתכם להצלחה בכל היעדים שיקבעו למימוש המיזם.

מהם יעדי הדיירים בפרוייקט פינוי בינוי?

  • להשביח את הנכסים שלכם באופן מיטבי.
  • לנהל מו"מ מיטבי בלי "לתקוע" את העסקה.
  • להשביח ולנהל מו"מ "זורם" עם היזם תוך הבטחת דירותינו וזכויותינו.
  • לישון טוב בלילה

ולכל זה אנו נוביל אתכם בבטחה.

משרדנו ידוע כמשרד בוטיק המטפל ומלווה באופן מסור וצמוד את הדיירים בפרויקטי ההתחדשות העירונית. משרדנו פועל ממקום אחר- אהבת הדיירים כלומר אינטרס הדיירים קודם לכל. שיטת עבודתנו מכירה במגבלות הכוח בניהול מו"מ ומזהה בכל עסקה מה ניתן להשיג תוך מיצוי המו"מ עם היזם, מבלי "לתקוע " את העסקה. אנו מאמינים בשקיפות מלאה, פתיחות  ושיתוף מלא עם הדיירים. אנו דוגלים בסבלנות ומלווים את הדיירים לכל אורך המיזם. משרדנו מעניק טיפול אישי הכולל ישיבה פרטנית עם כל דייר להסביר לו את ההזדמנות העסקית שנקראת בדרכו במסגרת הפרויקט. באזורים בעלי אופי דתי/חרדי, משרדנו ידאג ליישום פתרונות הלכתיים.

הפרויקט הראשון (פינוי בינוי) שיתחיל להבנות  בירושלים, בו אנו מייצגים את הדיירים, שוכן ברח' רבינוביץ 31 בקרית יובל בירושלים .  דיירי הפרוייקט  יתפנו מבתיהם הישנים בעוד כחצי שנה לערך . כל דייר שיש ברשותו דירה של כ48 מ"ר יקבל דירה חדשה ברמת בנייה גבוהה ומתקדמת בשטח כפול מדירתו כיום ,כלומר,  כ96 מ"ר ובנוסף מרפסת של 12 מ"ר עם שתי חניות ומחסן בגודל של כ10 מ"ר. במקום הדירות המתפוררות יבנו מגדלים מודרניים עם מעליות מהירות ומערכות מתקדמות.

הדיירים יהיו זכאים לתשלומי שכר דירה לאחר פינויים מדירותיהם ועד לסיום בניית דירותיהם החדשות. את דירות הדיירים ותשלומי שכר הדירה תבטחנה ערבויות בנקאיות. חשוב לזכור שמשרדנו, המתמחה בפינוי בינוי ובייצוג הדיירים מחויב להבטיח את התהליך בקבלת בטוחות וערובות מתאימות ומקובלות מהיזם.

לתאום פגישה/מידע ללא כל התחייבות מצידכם חייגו 02-6251231 ואנו נשמח להיפגש ולספק לכם כל מידע בנושא פינו בינוי בירושלים.

hadasירושלים פינוי בינוי