למה אתם זקוקים לעורך דין לפרויקט תמ"א 38?

למה אתם זקוקים לעורך דין לפרויקט תמ"א 38?

אין ספק כי תהליך תמ"א 38 הוא הליך מבורך שמטרתו היא להשביח את ערך הנכס, לסייע לבטיחות השוהים בו ולאפשר את חיזוקם של בניינים רבים על מנת שיהיו עמידים לנזקים עתידיים כתוצאה מרעידות אדמה. היום, לא מעט בתים מצטרפים – בעידוד המדינה – לפרויקטים השונים הנעשים בחסות הליך התמ"א ומשדרגים את איכות חייהם, תוך ליווי של חברות הבניה, יזמים או קבלנים ואנשי המקצוע השונים. בטרם תחלו בתהליך המבורך, חשוב ללוות את ההליך כולו עם עורך דין מומחה. מהו תפקידו של עורך הדין בתהליך ומדוע זה חשוב?

מהו תפקיד עורך הדין בתהליך?

עו"ד תמא 38 תל אביב או בכל עיר אחרת, אמון על הצלחת הפרויקט כולו ברמה המשפטית. מהבדיקות הראשוניות של היזם להבטחת היותו מקצועי ואמין, דרך ניסוח הסכם מתאים שיהיה מקובל על כל הצדדים, ייצוג האינטרסים של הדיירים באופן הטוב ביותר – ועד לצעד הסופי בו הפרויקט מסתיים והדירה רשומה בטאבו – עורך הדין מלווה את התהליך כולו. ליווי התהליך דורש ידע רב, יכולת ניהול משא ומתן מתקדמת, מומחיות בתחום התמ"א בפרט ובתחום המקרקעין בכלל ויכולת להגן על זכויות המיוצגים בתהליך כולו.

מדוע חשוב שעורך דין ילווה את התהליך?

ההסכם הנחתם בסופו של דבר בין הדיירים לבין חברת הבניה, הקבלן או היזם על פי תכנית המתאר הארצית, הוא לא הסכם פשוט. מדובר בהסכם מורכב, הדורש מומחיות מקצועיות, ידע בתחום והבנה בעולם המשפטי. עורך דין תמא 38 תל אביב או בכל עיר אחרת, ילווה אתכם לכל אורך התהליך וידאג שתקבלו את המענה הטוב ביותר לכל אורך הדרך.

בל תטעו לחשוב כי מדובר בעסקה פשוטה או בהיקף בניה מצומצם– עסקאות התמ"א נחשבות למורכבות וסבוכות מאוד בתחום הנדל"ן ולכן דורשות איש מקצוע שיהיה לצדכם ויגן על האינטרסים שלכם.

ככל שמדובר בבטחון הכלכלי והאישי שלכם – אל תתפשרו. עורך הדין טרספולסקי ומשרדו הובילו בהצלחה מעל 100 פרויקטים מוצלחים במסגרת פרויקט התמ"א – וישמחו לנהל גם את שלכם. אתם בידיים טובות! מחכים לכם:  03-6133333

hadasלמה אתם זקוקים לעורך דין לפרויקט תמ"א 38?