מה תפקידו של עורך דין מיסוי מקרקעין?

עורך דין לענייני מקרקעין חייב לגלות, ללא ספק, בקיאות רבה בפרטי הפרטים הנוגעים לחוקי המקרקעין השונים כפי שהם מובאים בלשון החוק. מהו תפקידם של עורכי דין מיסוי מקרקעין ומדוע אתם זקוקים לליווי של עורך דין בצמתים הנדל"ניים השונים?

עורך דין מקרקעין – תפקידים

עוד מיסוי מקרקעין חולש על פני סוגיות מקרקעין רבות. הנה חלק מהן:

  • עסקעות מיוחדותתמ"א 38, פינוי בינוי , עסקת "קומבינציה " ועוד אם אתם עומדים בפני עסקה מורכבת , חשוב ללוות תהליך זה עם מומחה למיסוי מקרקעין בכדי להמנע מ"הפתעות" וחיובי מס שלא נלקחו בחשבון.

  • רכישת דירה – אם אתם עומדים על סף קניית דירה, חשוב מאוד ללוות את התהליך על ידי עו"ד מיומן בתחום. זוהי אחת הרכישות הגדולות ביותר שנעשה במהלך חיינו, וחשוב לוודא שהעסקה תהיה הוגנת, רווחית ותכלול את כל הסעיפים הרלוונטיים להצלחת הצד הקונה. בנוסף, יברר עורך הדין האם קניית הדירה הינה 'כשרה' וחוקית ואין שעבוד נכס עליה.

  • מכירת דירה – אם אתם מתכננים למכור את הדירה שלרשותכם – חשוב להתייעץ עם עו"ד מקצועי לכל אורך הדרך. החל מגיבוש המחיר המתאים, דרך ניסוח הסכם מסודר ועד להסדרת מס שבח ומיסים נלווים למכירה – אל תהיו "עצמאיים בשטח" – זה עלול לעלות לכם לא מעט.

עורך דין מיומן – המפתח להצלחה

משרד עורכי הדין טרספולסקי מלווה מזה שנים ארוכות מגוון רחב של עסקאות מקרקעין מגוונות – ובכללם ניהול קבוצות רכישה התחדשות עירונית ועוד. כל עסקת נדל"ן, גם הקטנה ביותר, טומנת בחובה לא מעט סיכון שעשוי להיות כרוך בהוצאות והפסדים, ועד הפסד ממשי עקב מיסוי לא צפוי של העסקה על ידי רשויות המס ובעיקר מיסוי מקרקקעין. אל תפקירו את גורלכם לידי המזל. נהלו את התהליך באמצעות עורך דין מיומן המתמחה בתחום המיסוי והמקרקעין שידע להגן על האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר – רק כך תוכלו לעבור כל עסקת מקרקעין בשלום ובבטחה, ועם התוצאות הטובות ביותר עבורכם.

צרו עמנו קשר עוד היום ותיהנו מייעוץ אדיב, מסור ומקצועי לכל אורך הדרך באחד הצמתים הפיננסיים החשובים בחייכם. אנחנו כאן בשבילכם: 03-6133333

hadasמה תפקידו של עורך דין מיסוי מקרקעין?